Koen Van Ooteghem

Voorkeurmateries: KMO-recht en KMO-begeleiding
Invorderingen en contentieux
Contracten- en Verbintenissenrecht
Huurrecht
Aannemings- en bouwrecht
Verkeersrecht
Insolventieprocedure: schuldbemiddeling
Zakenrecht (erfdienstbaarheden, vruchtgebruik, eigendomsrecht)
E-mail: koen.van.ooteghem@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info

Roel Augustyns

Voorkeurmateries: Contracten- en verbintenissenrecht
Aannemings- en bouwrecht
Vastgoed - Zakenrecht
Invorderingsrecht/incasso
Handelsrecht
Huurrecht
Verkeersrecht
Familie- en jeugdrecht
E-mail: roel.augustyns@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info

Manu Verswijvel

Voorkeurmateries: Handelsrecht: advies en contentieux
Juridische begeleiding KMO's
Invorderingen en incasso
Aannemings- en bouwrecht
Contracten en verbintenissenrecht
Verkeersrecht: burgerrechtelijk en strafrechtelijk
Insolventieprocedure: schuldbemiddeling
Schuldhulpverlening - vennootschappen en personen in financiële problemen
E-mail: manu.verswijvel@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info

Tine Vandewiele

Voorkeurmateries: Arbeidsrecht
Sociale zekerheidsrecht
Invorderingen en incasso
Handelsrecht
Contracten en verbintenissenrecht
Verkeersrecht
E-mail: tine.vandewiele@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info

Iris Van Zand

Voorkeurmateries: Personen- en Familierecht
Vereffening & Verdeling Huwelijksvermogen
Insolventierecht: schuldbemiddeling
E-mail: iris.van.zand@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info

Birgit Debruyn

Voorkeurmateries:
Algemeen verbintenissen- en contractenrecht
  Huurrecht (algemene huur - woninghuur - handelshuur)
  Bouw- en aannemingsrecht
  Bemiddeling in burgerlijke- en handelsgeschillen en in familiezaken
E-mail: birgit.debruyn@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info

Silke Lathouwers

Voorkeurmateries:
Personen- en familierecht
  Invorderingen en incasso
  Huurrecht
  Verkeersrecht
  Collectieve schuldenregeling
E-mail: silke.lathouwers@vav-advocaten.be
Klik hier voor meer info